Frézovací kotouče Harry Cutter

Kotouče HARRY CUTTER jsme pro vás vyvinuli a odzkoušeli ve Velkém Meziříčí a tady je taky vyrábíme. V současné době máme v nabídce šest typů kotoučů. V nejbližší době přidáme další, a to nejen kotouče, ale i další frézovací nástroje.

Kotouče HARRY CUTTER jsme pro vás vyvinuli a odzkoušeli ve Velkém Meziříčí a tady je taky vyrábíme. V současné době máme v nabídce šest typů kotoučů. V nejbližší době přidáme další, a to nejen kotouče, ale i další frézovací nástroje.

Kotouče HARRY CUTTER jsou určeny pro úhlové brusky. Můžete je použít na dřevo, na Ytong, sádrokarton, ale třeba i na gumu a na různé plasty. Na nic tvrdšího bychom je nedoporučovali. Od toho jsou jiné nástroje. Ale i ty už máme v hlavě a něco už i vyvíjíme.

Můžete s nimi frézovatbrousithoblovat, ale třeba i řezat. Zhotovíte drážku na elektrický kabel, stejně tak jako dřevěnou sochu nebo mísu na ovoce. Využijete je jako řezbář, truhlář, elektrikář, zedník ale i jiný řemeslník, hobík či profík.

Kupujete nástroj na mnohonásobné použití. U Harryho po opotřebení vyměníte břity z tvrdokovu a jedete dál. Ale moc často to nebude, ony něco vydrží! Náhradní břity máme ale samozřejmě taky v nabídce.

Už teď s jistotou víme, že až Harryho vyzkoušíte, už se bez něj neobejdete. A obzvlášť, když ucítíte tu vůni dřeva při opracování.

Řežte, bruste, hoblujte, drážkujte, tvořte! Věřte, chytne vás to za srdce. ❤

Váš tým Harry Cutter!

Česká značka

mladá a inovativní

Bezpečnost

testováno a ověřeno

Vše skladem

do 3 dnů u vás doma

Inovační technologie

pouze měníme břity

Osobní odběr

ve Velkém Meziříčí