Reference

Takže, co na naše kotouče říkáte?

Dost z vás už Harryho vyzkoušelo a pracuje s ním. Děkujeme, že jste nám napsali, co na něj říkáte. Je to pro nás super zpětná vazba, která nás inspiruje pro další vývoj Harryho. A taky se s vašimi zkušenostmi samozřejmě rádi pochlubíme.

Navštivte náš Facebook, kde nad Harrym živě debatujeme. Třeba o novinkách nebo si radíme, sdílíme zážitky i radost z práce „a to nejen“ se dřevem.

Já osobně už s tím zkušenost mám… celkem mě to dostalo… je neskutečné, jak pracuje… jak čistota řezu, tak úběr... takže za mě po zkušenosti vřele doporučuji.

Dřevák Jan Dvořák, vyzkoušel a doporučuje DEBARKER 115-3 Další ukázky na Facebooku

Perfektní dřevoobráběcí nástroje do úhlové brusky od českého výrobce z mé rodné kotliny. Měl jsem v ruce za dobu, co dělám hudební nástroje, i různá podobná řešení, ale tohle je opravdu pecka. Lidé z týmu kolem Harry Cutter ví, co a pro koho nástroje vyvíjí a vyrábí. Je radost tvořit, když věci fungují.

Tomáš Dufek www.dufekinstruments.cz

Vyzkoušel jsem všechny výrobky od Harryho. Největší pecka je pro mne Genesis 80-5 a Genesis 115-5, které pro mou práci se dřevem využiji maximálně. Jsem rád, že se v mém okolí našel takovýto kvalitní výrobce. Obrovskou výhodou je skladová dostupnost náhradních břitů.

JK Wood Jakub Kašpar Další ukázky na Facebooku

Přijde mi super, že tu vyrábíte takové nástroje a rád podpořím domácí produkt, který zatím nepoužívám komerčně, ale spíše pro tu radost práce se dřevem. Dělám rizikové kácení a jsem blázen do dřeva -> dost z toho co pokácím také zachraňuji a občas i něco tvořím.

Václav Kappel Další ukázky na Facebooku

Kotouč vypadá moc dobře, neměl jsem ještě pořádně čas k akci, ale jsem spokojen s dodáním. Dokonce jsem si byl i dříve vyzkoušet zkušební řezání ve Velkém Meziříčí - krásný řez a hlavně netrhá dřevo. Těším se, až ho v létě použiju.

Jan Zajíček

Dělám misky a popelníky z tvrdého dubového dřeva. S kotouči jsem velmi spokojený. Udělal jsem už několik desítek misek a břity jsou stále ostré jako nové. Kotouče Harry Cutter jsem si vybral, protože jde o český výrobek. Dodání rychle a bez problému.

Miroslav Vrátný

Dělám se dřevem denně ve výrobě nábytku - repliky starých trámů. Zarazila mě vyšší pořizovací cena, ale kotouč opravdu předčil mé očekávání a dost mi pomáhá v práci.

Pavel Hurtík

Koupil jsem si kotouč na podzim a jsem s ním naprosto spokojený, funguje opravdu dobře. Kotoučem jsem vytvářel dárek k Vánocům - lavici. Opracovával jsem jasan, odděluji jádro od kůry a jsem s výsledkem spokojený.

Jan Pařízek

Dělám dřevěné misky do švestky. S kotoučem se musí s citem a pevnou rukou. Celkově jsem velmi spokojen a hlavně oceňuji českou výrobu. Používám i "Kaindl", který je těžší a je to 1ks plechu se zuby.

Miloš Karásek

Parádní nástroj! Musím říct, že jsem byl ke kotouči dost skeptik a vlastně jsem přemýšlel, na co všechno jej využiju, jsem naprostej hobík. Pak přišla ideální příležitost v podobě vánočního stromku, který jsem z euforie málem vzal celej 🙂.

Super bylo, že i včetně zkrácení jsem pořád měl v ruce jen jeden nástroj a když mi bylo líto, že to končí tak jsem jen tak ze srandy zkusil vytvořit dárek pro tchýni.

Marek Pilát

Disk přišel v termínu, již byl vyzkoušen a panuje značné nadšení z toho, co vše s ním lze dělat. Děkuji za daný produkt i Vaši péči v dané věci.

Jakub Krhovják

Kotouče jsem koupila jako dárek manželovi. Já jsem ocenila především design provedení 🙂 Pak přišlo na řadu nadšení u chlapa a to především z variability použití, perfektního technického zpracování, rychlosti odfrézování kůry a dřeva i jemnější práce a přesného frézování drážek. Nakonec je to dárek pro oba, protože i já se chopila brusky a společně tvoříme pro radost misky, sochy a další výrobky ze dřeva 🤎.

Alena Hlaváčková
Česká značka

mladá a inovativní

Bezpečnost

testováno a ověřeno

Vše skladem

do 3 dnů u vás doma

Inovační technologie

pouze měníme břity

Osobní odběr

ve Velkém Meziříčí