Reference

Dost z vás už Harryho vyzkoušelo a pracuje s ním. Děkujeme, že jste nám napsali, co na něj říkáte. Je to pro nás super zpětná vazba, která nás inspiruje pro další vývoj Harryho. A taky se s vašimi zkušenostmi samozřejmě rádi pochlubíme.

Navštivte náš Facebook, kde nad Harrym živě debatujeme. Třeba o novinkách nebo si radíme, sdílíme zážitky i radost z práce „a to nejen“ se dřevem.

Takže, co na naše kotouče říkáte?

Já osobně už s tím zkušenost mám… celkem mě to dostalo… je neskutečné, jak pracuje… jak čistota řezu, tak úběr... takže za mě po zkušenosti vřele doporučuji.

Dřevák - Jan Dvořák, vyzkoušel a doporučuje DEBARKER 115-3, Facebookový profil s ukázkami

Perfektní dřevoobráběcí nástroje do úhlové brusky od českého výrobce z mé rodné kotliny. Měl jsem v ruce za dobu, co dělám hudební nástroje, i různá podobná řešení, ale tohle je opravdu pecka. Lidé z týmu kolem Harry Cutter ví, co a pro koho nástroje vyvíjí a vyrábí. Je radost tvořit, když věci fungují.

Tomáš Dufek, www.dufekinstruments.cz

Vyzkoušel jsem všechny výrobky od Harryho. Největší pecka je pro mne Genesis 80-5 a Genesis 115-5, které pro mou práci se dřevem využiji maximálně. Jsem rád, že se v mém okolí našel takovýto kvalitní výrobce. Obrovskou výhodou je skladová dostupnost náhradních břitů.

JK Wood - Jakub Kašpar, Facebookový profil s ukázkami

Přijde mi super, že tu vyrábíte takové nástroje a rád podpořím domácí produkt, který zatím nepoužívám komerčně, ale spíše pro tu radost práce se dřevem. Dělám rizikové kácení a jsem blázen do dřeva -> dost z toho co pokácím také zachraňuji a občas i něco tvořím.

Václav Kappel, Facebookový profil s ukázkami

Česká značka

mladá a inovativní

Bezpečnost

testováno a ověřeno

Vše skladem

do 3 dnů u vás doma

Inovační technologie

pouze měníme břity

Osobní odběr

ve Velkém Meziříčí